27 листопада, найближчої п'ятниці, запрошуємо на вечір музики Клода Дебюссі. Початок о 18:00, за фортепіано Павло Гречка.

Крім добре знаного "Місячного сяйва", послухаємо до десяти мелодій композитора, які розгорнуть історію його творчого пошуку.


Любі гості! Зважаючи на неоднозначність ситуації, що склалася довкола нових карантинних обмежень, у нашій роботі зміни. Що це означає? У суботу та неділю працюємо у форматі "з собою", інші дні - як звичайно. Будь ласка, дбайте про безпеку - себе і близьких, одягайте масочку </div>


<hr width=

1 листопада з 19:00 у “Штуці” звучатимуть українські мелодії у виконанні Лілії Вовк (голос) та Євгена Яворського (гітара). Резервація — 097 5868195.

У програмі:
 • “Сидить пташок”, народна;
 • “Я піду в далекі гори”;
 • “Ніч яка місячна”;
 • “Легенда про Івана та Одарку”;
 • “Місяць на небі”, народна та інші.

1 листопада, в неділю, о 17:00 Львівський фотомузей та Історико-краєзнавчий музей культури та побуту Бойківщини у Ціневі запрошують на відкриття виставки авторських світлин “Ярослав Коваль, або той, хто світлив історію” у кав'ярні-галереї “Штука”. Експозицію можна буде оглянути щодня з 10:00 до 19:30, вхід вільний.

Ярослав Коваль – неординарна постать українського фотоаматорського руху Галичини. Його шлях до фотомистецтва розпочався у десятирічному віці, коли хлопчина обміняв карабін, знайдений його старшим братом на околиці села у період Першої світової війни, на фотоапарат. З того часу своє вміння світливець вдосконалював впродовж усього життя. Фотомитця справедливо називали «ковалем галицької фотографії», а світлини – справжніми реліквіями, адже вони «простягають промені у вічність».

На виставці представлено вісімнадцять світлин 1930-х років авторства Ярослава Коваля, оцифрованих Романом Метельським зі скляних негативів, частина яких належить до колекції Львівського фотомузею, іншу частину надано Історико-краєзнавчим музеєм культури та побуту Бойківщини у Ціневі, одним з організаторів якого був Ярослав Коваль.


Про автора

Народився майбутній фотограф у 1908р. в с.Цінева Долинського повіту (тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області). Був активним пластуном, членом фотогуртка, брав активну участь у антиалкогольній та антинікотиновій агітації в школах на теренах усієї Галичини.

Під час навчання на філософському факультеті Львівського університету на початку 1930-х записався на лекторат фотографії, де викладав знаменитий майстер фотографії Юзеф Світковський.

Коли у Львові постало Українське фотографічне товариство (УФОТО), Ярослав Коваль став його активістом, співпрацював із його друкованим органом – фотомистецьким журналом «Світло й Тінь».

У 1934 р. переїхав до Рожнятова і відкрив там свою фотомайстерню, яка мала вивіску «Робітня фотографа Ярослава Коваля». Добрі відгуки про фотографа Коваля із Рожнятова дійшли і до митрополичої резиденції у Підлютому, тож молодий світливець-пластун не оминав жодної нагоди побувати поблизу Кедрових палат Митрополита Андрея Шептицького, «полюючи» за цікавими сюжетами і цікавими людьми. А також став особистим фотографом Його Ексцеленції. Із тих часів збереглося близько двадцяти рідкісних світлин із Митрополитом Андреєм Шептицьким.

Ярослав Коваль зумів до кінця життя пронести любов до рідної Галичини, яку фіксував об’єктивом свого старенького фотоапарата. Вмів любити життя таким, яким воно є, що ми й можемо побачити на світлинах майстра.


У вівторок 27 жовтня з 11:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує взяти участь у майстер-класі «Живопис на склі» художниці Тетяни Казанцевої. Тривалість – від чотирьох годин, вартість участі, рамки А5 і фарб – 200 гривень, кількість учасників обмежена 10 особами. Для розрахунку потреби у матеріалах просимо про передоплату в кав’ярні або безготівково, реквізити у реєстраційній формі — http://bit.ly/2QSZAxp.

В колекції зразків — вишукані роботи сецесійних художників. Робота виконується у форматі А5 (скло, дерев'яна рама, туш, акрилові фарби, срібна та золота фольга) та не потребує додаткового оформлення. Взяти участь у майстер-класі та виконати гарну якісну роботу може кожен, незалежно від здібності до малювання, що обумовлено технікою виготовлення, зокрема копіюванням рисунку через скло.

У неділю 25 жовтня о 18:00 запрошуємо на “Фортепіанний мінімалізм” від Олексія Карпенка. Вхід вільний, резервація столиків - 097 5868195.

Звучатимуть:
- Philip Glass - "Metamorphosis" 1-5;
- Philip Glass - "Mad Rush";
- Ludovico Einaudi - "Una mattina";
- Ludovico Einaudi - "Elegy for the Arctic";
- Yiruma - "Kiss the rain".

У вівторок 20 жовтня з 11:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує взяти участь у майстер-класі «Живопис на склі» художниці Тетяни Казанцевої. Тривалість – від чотирьох годин, вартість участі, рамки А5 і фарб – 200 гривень, кількість учасників обмежена 10 особами. Для розрахунку потреби у матеріалах просимо про передоплату в кав’ярні або безготівково, реквізити у реєстраційній формі — http://bit.ly/2QSZAxp.

У колекції зразків — вишукані роботи сецесійних художників. Робота виконується у форматі А5 (скло, дерев'яна рама, туш, акрилові фарби, срібна та золота фольга) та не потребує додаткового оформлення. Взяти участь у майстер-класі та виконати гарну якісну роботу може кожен, незалежно від здібності до малювання, що обумовлено технікою виготовлення, зокрема копіюванням рисунку через скло.


18 жовтня о 18:00 запрошуємо на вечір акордеонної музики з Мироном Остюком. Вхід вільний, резервація - 097 5868195.

Звукова доріжка з “Ва-банк”-у, кілька танго і французьких шансонів, трохи давніх львівських шляґерів і бадьорий “Чардаш” Вітторіо Монті. Перелік неповний, але достатньо атмосферний, щоб спокуситись на вечірню каву.


У неділю 11 жовтня з 18:00 до 19:00 у кав'ярні звучатимуть американські популярні мелодії, за фортепіано Олексій Карпенко. Вхід вільний, резервація столиків - 097 5868195.

Оновлена програма:
- Michael Jackson “Billie Jean”;
- Ray Charles “Hit The Road Jack”;
- The White Stripes “Seven Nation Army”
- Maroon 5 “This Love”;
- Adele “Rolling in the Deep”;
- Adele “Someone Like You”;
- Avicii “Wake Me Up”
- Imagine Dragons “Radioactive”;
- Rag'n'Bone Man “Human”;
- Alex Clare “Too Close”;
- Linkin Park “Numb”;
- Beyoncé “Halo”;
- Daft Punk “Get lucky”.

В неділю 4 жовтня в «Штуці» заплановано концерт дуету акордеоністів Миколи Лахмана і Святослава Мартинюка. Початок о 18:00, вхід вільний.

Програма:

 • Balkan dance;
 • Astor Piazzolla – Libertango;
 • Avicii - Wake me up;
 • Michael Jackson - Billie jean;
 • Imagine Dragons – Demons;
 • Muse – Resistance;
 • System of a down – Aerials;
 • звукова доріжка до “Sherlock Holmes BBC”;
 • AC/DC – Thunderstruck;
 • Frank Marocco.