31.07 2018: Відкриття виставки Ольги Шишунової

У серпні кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на виставку Ольги Шишунової «Від броварні до кав’ярні». Відкриття з участю авторки відбудеться у вівторок 31 липня о 16:00, вхід вільний.

Хто б міг подумати, але усі експоновані роботи художниці з’явились внаслідок експериментів з незвичними художніми матеріалами – кавою і пивом. У відтінках від світло-золотистого до кавового чорного впізнаємо і гамір пабу з вибухами сміху, дзенькотом кухлів та гучними рок-хітами, і вишукану ідилію панянок із філіжанками запашної кави з прянощами на тлі джазу.

За кулісами стосунків цих напоїв – величезний пласт історії, де кава з’явилася щойно у XVII столітті, але здійснила революцію у житті європейців. Стимулюючи інтелект і нав’язуючи нові соціальні звички, «велика витверезниця» відвойовувала свій простір, і врешті перемогла. Чи ні? Що ви частіше обираєте? Так чи інакше, будемо раді зустрічі.

Про авторку
Ольга Шишунова народилась у Львові в 1988 році. За фахом – лікар-офтальмолог, але художниця за покликанням. Засновниця проекту «Тепле мистецтво», що об‘єднує картини, написані кавою та пивом без жодних інших барвників.

Виставки:
-        05/2017 – кавова виставка у творчій майстерні “Svituma”;
-        01/2018 - кавова виставка у кав‘ярні-пекарні «Культ хліба»;
-        05/2018 - виставка “Beer is Art!” у коктейль-барі “Dr.Ink”.