03.01 2019: Відкриття виставки живопису Оксани Грек

У четвер 3 січня о 18:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття виставки живопису Оксани Грек «Зимові казки кота Гарбузовича». Подія відбудеться з участю авторки. Експозицію можна буде оглянути щодня до кінця січня з 10:00 до 21:30, вхід вільний.

На виставці представлено серію картин декоративного живопису, об’єднаних темами добра, любові, турботи, домашнього затишку. Головним героєм казок є кіт Гарбузович - алегоричне уособлення турботливих мам, татусів, бабусь, дідусів, а ще дітки, які мають купу цікавих справ - збирати в намисто чарівне гарбузове насіння, смакувати цукерками, створювати свої уявні світи в халабуді чи солодко відпочивати з котом-муркотом, коли той читає казки на ніч.

«Люблю зиму, сніг і мрії. Коли малюю картини, насолоджуюсь ними, особливо коли виписую деталі, накладаю мазки, малюю сніг, вогонь у печі, навіть відчуваю цей ультрамариновий аромат зимового вечора - як потріскує вогник в каміні, як пахне калиновий чай, як тепло під ковдрою, як шелестять сторінки казки…  І, сподіваюсь, ви теж відчуєте і побачите усе це, коли завітаєте на виставку до кав’ярні-галереї «Штука» у місті Лева».

Про авторку

Оксана Грек – художниця з Ніжина. Творення казок на полотні почалося напередодні новорічних свят 2012 року. Спочатку з’явилася декоративно-живописна серія «Мамині казки», у 2016 - «Мелодії душі».

У 2014 відбулась перша персональна виставка в рідному Ніжині, згодом у Чернігові, Києві та інших містах України і за кордоном (Німеччина, Литва).

Отримала «Подяку за багатогранний талант та яскравий мистецький хист» від Президентського фонду Л. Кучми «Україна», під опікою якого відбулися виставки у Центрі Української Культури та Мистецтва, в Національному та меморіальному музеях ім. Т. Шевченка, Лесі Українки, Максима Рильського та ін.

Ілюструвала книжечку віршів для дошкільнят «Теплі мамині казки письменниці Тетяни Череп-Пероганич. Нині працює як дизайнер одягу для дітей із принтами власних малюнків. Продовжує писати і малювати казки, проводить майстер-класи для дітей і дорослих.

Твори знаходяться у приватних колекціях України, Німеччини, Швеції, Росії, Америки.