01.02 2019: Відкриття виставки Ігоря Колісника "КТМ"

1 лютого, у п’ятницю, о 17:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття виставки графіки Ігоря Колісника «Клуб Творчої Молоді». Експозицію можна оглянути до кінця лютого з 10:00 до 21:30, вхід вільний.

Запрошуємо на виставку асоціативних образів-спогадів про КТМ - спільноту львівських митців 1980-их років.

Клуб творчої молоді спершу виник у Києві як осередок ранніх шістдесятників. Серед учасників – Лесь Танюк, Алла Горська, Василь Симоненко, Опанас Заливаха та інші. За прикладом київського у середині 1960-их виник і львівський «Пролісок», де тривав «організований просвітницький, культурно-мистецький рух з виразними ознаками ідеологічної опозиції, хоча політичні цілі відкрито не декларувалися», у гроні якого працювали Грицько Чубай, Стефанія Шабатура, Ігор Калинець, Ірина Стасів, Богдан і Михайло Горині, Михайло Косів та інші.

Про автора

Ігор Колісник народився 19 квітня 1956 року. Живе і працює у Львові. Спеціалізація: дизайн, живопис, графіка.

У 1977 році закінчив Львівське училище прикладного мистецтва імені Івана Труша. З 1996 року працює головним художником відомої галицької компанії „Гал-Експо”, займається дизайном та оформленням міжнародних виставок.

З 2000 року обраний членом Національної спілки художників України.

У березні 2012 року у кав’ярні «Штука» відбулась одинадцята персональна виставка художника «Мереживо львівських брам». У цьому проміжку автор серед інших втілив ще кілька важливих проектів:

-        травень 2018 – об’єднання «Створення міфів. Львів», спільний проект із Петром Старухом, http://bit.ly/2SagJ75;

-        грудень 2018 – «Слово і образ», спільний проект із Оксаною Давидою, http://bit.ly/2Rt9DpM.